«Гірники» розгромили «Інгулець» і завоювали Кубок України
«Шахтер» в 4-й раз подряд стал обладателем Кубка Украины
День Х настав, і «бобри» нарешті зустрілися з командою «Інгулець, який дивним чином опинився в фіналі. З самого початку гри «гірники» ясно дали зрозуміти, що вони мають сильні переваги. Суперник поступово починав боротьбу, але пробити навіть прицільно у них не виходило.
В середині тайму був відкритий рахунок Тете, який опинився в потрібному місці і в потрібний час. Гості дуже засмутилися цією подією, адже вони розуміли, що це провал.
Донеччани продовжували впевнено нагнітати ситуацію біля воріт суперника. Мишуренко довелося покинути матч через отриманого ушкодження, і зовсім скоро «кроти» знову забили: Тітці забив м'яч у вільний кут після прострілу Ісмаїлі з флангу. На цьому фанати думали, що все закінчено, проте Тайсон вивів Мораеса один на один, який легко переграв голкіпера в ближньому бою.
Закінчився першим тайм явним переважанням переваг «Шахтаря», друга частина матчу почалася в досить розміреному ритмі. «Кроти» легко могли забити черговий гол, але Ситников завадив удару Мораеса.
В середині другого тайму Тете перейшов в центральну частину і пішов на Соломона, який майстерно переграв голкіпера. «Гірники» всю гру атакували, але це рідко закінчувалося ударами по воротах. У підсумку підопічні Фонсекі здобули перемогу з рахунком 4: 0.