Домашня форма Ювенсуса 19/20


Спортивний бренд адідас офіційно презентував нову домашню форму «Старої Синьйори», яка виконана на цей раз без традиційних смуг. Колірна гамма екіпіровки чорно-біла. Два цих кольору поділяють форму на дві частини. Також по вертикалі є рожева лінія, що розмежовує чорно-білий фон футболки. Шорти представлені в основному чорному кольорі, з боків є традиційні білі смуги. Гетри теж відзначилися кольоровою гамою і представлені в чорному кольорі. Вони прикрашені рожевими і білими смугами, на них є спонсорські логотипи.

 

Гостьова форма Ювенсуса 19/20


Компанія адідас анонсувала нову форму «бьяконері» на сезон 19/20. Гостьовий варіант екіпірування представлений в білому кольорі. Є червоні і сірі елементи. Фронтальна частина футболки прикрашена камуфляжем в білій і сірій кольоровій гамі. Манжети виділені червоним кольором, логотипи та емблеми також червоні.

 

Третя форма Ювенсуса 19/20


«Пані вбивця» офіційно представила свою резервну форму. Технічним спонсором, як і раніше виступає компанія адідас. Екіпірування представлена ​​в синій кольоровій гамі з білими смугами. На футболці є камуфляжний візерунок.