Динамо - Ботошань: огляд матчу

Дана гра стала першим змаганням «киян» на австрійських зборах. Раніше футболісти під керівництвом Хацкевича в столиці України в товариському поєдинку поступилися Поліссю. Що стосується Ботошань, це їх п'ятий контрольний матч. Восьма команда в минулих іграх двічі здобула перемогу і двічі програла.
Проти Ботошань «кияни» грають майже на кожних літніх зборах. Протягом останніх п'яти років команда протистояла румунам 4 рази. «Синьо-білі» відзначали перемогу двічі, також було два матчі, які завершилися нічиєю.
Старт гри був досить живим. Футболісти Ботошань виглядали бадьоріше. Зовні було помітно, що «киянам» недостатньо свіжості і розуміння один з одним. Перший момент виник вже на четвертій хвилині, коли Сіль не забив в ворота з гострого кута. Миколенко пробив через кілька хвилин, але мимо ближнього кута. Ще одна атака закінчилася кутовим, після чого воротар Ботошань трохи невпевнено відбив м'яч після дальнього удару Де Піни.
Незважаючи на те, що гра стартувала в досить пізній час, на поле стояла спека, що позначилося на темпі матчу. Так, арбітр посеред першого тайму дозволив футболістам трохи перепочити. Після цього мав шанси забити Караваєв. Він отримав м'яч зі штрафної, пробив з лева в ближню дев'ятку, але дещо неточно. У подальшій атаці Пап відібрав м'яч після дальнього пострілу Сидорчука. Віталій Миколенко впав і кілька секунд лежать на траві, чим дуже налякав публіку, але незабаром зміг піднятися і продовжити гру.
Кадір був досить впевненим і закривав позицію правого центрального захисника, проте іноді не встигав за хлопцями.
«Синьо-білі» пропустили на 43 хвилині, ніж принесли самі собі гол. У першому таймі кияни контролювали м'яч. Єдиний небезпечний випадок біля воріт Бущана закінчився пропущеним голом. У спарингу такі похибки можна вибачити, але в подальшому це неприйнятно.
Цітаішвілі себе непогано показав, змістившись з флангу в центр, пробив, але трохи промахнувся в нижній кут. Потім послідувала ответка від Ботошань у вигляді нечіткого дальнього удару, після чого м'яч пролетів недалеко від штанги. Кияни зрівняли рахунок на 63-ій хвилині. Цітаішвілі навісив на Русина, який скинув на Вербича, який легко скористався цією можливістю.
Цітаішвілі робив ставки на дальній удар, який був досить невдалим. Що стосується Вербича, який знаходився на протилежному фланзі, він абсолютно нічим не відзначився в цій грі, незважаючи на отримання авторства за гол. В кінці поєдинку атрибутика NewBalanceтакі відклала свій відбиток - шорти Вербича допомогли йому вистояти атаку супротивника, який особливо не замислювався над застосовуваними методами виведення «киян» з себе. Русин відзначився лише ассистом. На останніх хвилинах синьо-білі отримали право на штрафний, який виконав Шабанов. Неуспішно м'яч потрапив в стіну.
Гра закінчилася рахунком 1: 1. Відзначити якогось одного гравця з «киян» вельми проблематично. Весь клуб грав на досить середньому рівні. Однак то ли еще будет, адже готуватися до майбутнього сезону грунтовно футболісти вже почали.